O blogu i o mnie

       Blog został założony z myślą o pisaniu o wszystkim i o niczym. Nie znajdziecie tutaj żadnych postów na temat jakiś kosmetyków lub setek zdjęć w nowych ubrań dostanych  z powodu współpracy. Nie znajdziecie tutaj opisywania mojego codziennego życia(przynajmniej nie często!), bo to nie pamiętnik. To myśli, które przelewam ze swojej zakręconej łepetynki w formach postów tematycznych.


       A kim jestem ? Młodą osobą o wielkich marzeniach. W planach mającą podróż do Stanów, zwiedzenie po raz kolejny tego cudownego kraju i zjedzenia góry czekoladek z masłem orzechowym Reeses oraz spotkanie swoich idoli na następnych Comic Con w San Diego bądź NYC. Jestem też wolontariuszką, pomagającą we wszelakich akcjach i czynną działaczką w szkolnych spraw. Mam wielkie plany, które zamierzam osiągnąć. Blog jest dla mnie miejscem, którego szukałam. Miejsce, gdzie ktoś może wysłucha mojej paplaniny, pokaże mi wszystkie moje wady( i zalety!) i co najważniejsze - to moja pasja. I zamierzam pisać tutaj nawet jeśli liczba wyświetleń ma stać w miejscu, a nikt nie zainteresuje się moimi wypocinami. Piszę, bo lubię, a nie z powodu współprac.


( źródło - tumblr)
 

1 komentarz :

  1. Czyli jednak istnieją dziewczyny, które bezsensownie nie pieprzą o tym jak nałożyć na siebie kilogramy tapety. To się ceni !

    OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka